Sisujuht

Meie kontaktandmed

Aadress:
Puidu 2, Tartu 50411
Telefon: +372 7 385 999
+372 7 385 989
Faks: +372 7 385 998
E-mail: info@kodumaja.eeUudised

COVID-19

16.03.2020

Hea koostööpartner/tarnija!

Vastutustundliku partnerina oma klientide, koostööpartnerite, tarnijate ja töötajate ees oleme ette võtnud samme, et takistada koroonaviiruse (COVID-19) levikut ning loodame teie arusaamisele kui need põhjustavad ebamugavusi meie koostöös.

Reeglid, mis võivad mõjutada meie koostööd, on järgmised:

  • Kodumaja ei võta oma kontorites ja tootmistes vastu külalisi. Külalised on lubatud vaid erakorralistel juhtudel ning vaid Kodumaja kontserni juhtmeeskonna loaga;
  • Kodumaja töötajad, kes on külastanud Eesti Vabariigi Terviseameti poolt defineeritud riskipiirkondi viibivad 14 päeva jooksul peale riskipiirkonnast naasmist kaugtööl. 

Rohkem informatsiooni riskipiirkondade kohta leiate Eesti Vabariigi Terviseameti kodulehelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Reeglid kehtivad kuni edasiste teavitusteni.

Vaatamata eelnimetatud reeglitele peab Kodumaja tähtsaks tihedat suhtlust oma klientide, koostööpartnerite ja tarnijatega. Seega julgustame oma töötajate seas klientide, koostööpartnerite ja tarnijatega suhtlemisel isikliku kokkusaamise asemel alternatiivsete suhtluskanalite, näiteks videokohtumiste pidamist.

 

Lugupidamisega.

Andrus Leppik

Kodumaja kontserni juht

eXact