Sisujuht

Kodus on mõnus olla

Iga inimese jaoks on oluline, et kodu, kus ta veedab suurema osa oma kvaliteetajast, oleks tervisliku sisekliimaga ja oleks ehitatud keskkonnasõbralikest materjalidest. Selle tagamiseks tuleb kasutada nii kontrollitud siseviimistlus- ja konstruktsioonimaterjale, kui ka korralikult töötavaid ning täpselt häälestatud ventilatsiooni- ja küttesüsteeme.

Mõnus, avar ja valgusküllane elukeskkond kvaliteetsetest materjalidest Kaasaegne, praktiline ja kergesti hooldatav duširuum

Kodumaja elamud on puitkarkasselamud. Puit on juba iseenesest naturaalne ja keskkonnasõbralik materjal. Peale selle on puit taastuv ressurss, mis sobib hästi kokku Kodumaja energiatõhusate elamute põhimõttega. Ka kõik muud Kodumaja tootmis- ja ehitusprotsessis kasutatavad materjalid on kontrollitud ning omavad tehnilisi heakskiite ja/või sertifikaate, mis lubavad neid kasutada meie turgudel.

Kodumaja ventilatsiooni- ja küttesüsteemides kasutatakse kaasaegseid seadmeid ja tehnilisi lahendusi, mis tõstavad olulisel määral elamute energiatõhusust, on mugavad käsitleda ja võimaldavad tagada eluruumide tervisliku sisekliima ning mugavustunde.

Koos elamu või korteri üleandmisega kliendile annab Kodumaja kaasa ka „Eluruumide kasutusjuhendid", kus on kirjeldatud olulised momendid eluruumide ning tehniliste seadmete hooldamiseks ja kasutamiseks. Eluruumide kasutusjuhendid aitavad ja juhendavad Teid, kuidas hoolitseda selle eest, et Teie eluruumide sisekliima oleks tervislik ning Teie elamu eluiga oleks pikk ja muretu.

 

eXact