Sisujuht

Ehitamine tehase tingimustes on paindlik

Ehitus on üldjuhul seotud raske füüsilise tööga, mida tuleb sageli teha ebameeldivates tingimustes, mida kõige enam mõjutab ilmastik. Selle tõttu on ehitamine kallis ja ehitaja eriala noorte hulgas sageli vähepopulaarne. Üha enam otsitakse võimalusi, kuidas ehitada kauni arhitektuuriga ehitisi minimeerides ehitusprotsessi sõltuvust kallinevast tööjõust ja ilmastikust.

Kodumaja ettevõtted on defineerinud oma iseloomuliku joonena:

Spetsialiseerumine eluruumide ehitusele tehases toodetud ruumelementidest, pakkudes klientidele põhikonkurentidest suuremat paindlikkust projektide teostamisel ning klientide soovide ja nõudmiste arvestamisel.

Me oleme seadnud üheks eesmärgiks eristuda põhikonkurentidest sellega, et me ei ole keskendunud ainult tüüpsete ja seeriaviisiliselt toodetavate ehituskonstruktsioonide ja elamute tootmisele ning ehitamisele.

 

Meid motiveerib mõistliku kompromissi leidmine arhitektuurse loomingu ja tööstusliku ehitusviisi vahel. See on väljakutse, mille me oleme võtnud vastu koos:

  • arhitektidega, kes on loomingulised isiksused ja loodavad leida sellele väljundit,
  • inseneridega, kes vaimustuvad suurepärastest insenerlikest ja hästi toimivatest lahendustest,
  • arendajate ja ehitusettevõtjatega, kes püüavad leida efektiivseid, usaldusväärseid ja kulusäästlikke ehitusviise, mis võimaldavad pakkuda turule konkurentsivõimelisi elamuid.

Seetõttu julgustame kõiki pöörduma oma soovide ja visioonidega Kodumaja poole, et koos meie spetsialistidega leida lahendused, mis rahuldavad arhitekte ja on samas piisavalt tehnoloogilised, et tööstusliku ehitusviisi eelised pääseksid mõjule. See on ambitsioonikas eesmärk, kuid me usume selle võimalikkusse ja usume, et oleme oma senise tegevusega seda ka tõestanud.


 


Maailma kõrgeim puitkarkasselamu (52,8 m, 14 korrust) Puitkarkasselamud Norras (3-5 korrust)

Vt. ka  Referentsid.

Kodumaja teeb tihedat koostööd paljude arhitekti- ja inseneribüroodega kõigil meie turgudel, eelkõige Norras ja Rootsis. Meie senine koostöö on olnud eukas ja meile on kinnitatud koostööhuvi jätkumist.

 

eXact