Sisujuht

Meie kontaktandmed

Aadress:
Puidu 2, Tartu 50411
Telefon: +372 7 385 999
+372 7 385 989
Faks: +372 7 385 998
E-mail: info@kodumaja.eeTere tulemast, hea külaline

Kodumaja all tuleb mõista kaubamärgi nimetust ja ettevõtete gruppi, kellede põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna ehitus. Meie poolt kasutatav ehitusviis on efektiivne ja perspektiivikas ning kindlustab meie strateegiliste turgude ehituslikest nõuetest ja standarditest kinnipidamise. Kehtivate seadustega nõutav elamute arvestuslik eluiga, vähemalt 50 aastat, ei ole Kodumaja elamute puhul mingiks piiriks. Nõuetekohase hoolduse korral kestavad meie elamute konstruktsioonid oluliselt kauem.

Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995 aastast. Enam kui 96% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades – Norras, Rootsis, Taanis ja Soomes. Ülejäänud kuni 4%  on leidnud koha Eesti turul.

Me oleme spetsialiseerunud kitsalt, et olla oma valdkonna parimad ja professionaalseimad ning oleme uhked, et teeme seda, mis on inimestele tähtis - ehitame kodusid. Seisuga 31. detsember 2018 on Kodumaja ettevõtted tootnud ja ehitanud  kokku 7632 eluruumi. Rahulolu ja tänutunne kliendi silmis, kui ta astub üle oma uue kodu läve, on see, mille nimel oleme nõus pingutama.

Me suhtume konkurentsi, kui positiivsesse ja edasiviivasse jõusse. Kodumaja ei kuluta oma energiat võitlemiseks Lugupidamisega,Andrus Leppik
Kodumaja AS
Juhataja
konkurentide vastu, vaid selleks, et olla neist paremad. Me oleme tänulikud, kui Te võtate meiega ühendust ja annate meile võimaluse seda tõestada. Olen veendunud, et saadav kogemus rikastab meid mõlemaid.

 

 

eXact